Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Rurka - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Klępino

Klępino(Rurka + 21 km)

189 000 zł1 565 m² 120,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Klępino o powierzchni 1565 m2. Doskonała lokalizacja umożliwia szybki dojazd do Stargardu oddalonego o 2 km. Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Lipnik

Lipnik(Rurka + 21 km)

175 000 zł1 000 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana do szybkiej zabudowy w dobrej cenie. Lokalizacja: miejscowość Lipnik: 10 min do Stargardu, 20 min do os. Słonecznego- szczecin 850 m w linii prostej do jeziora Miedwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Lubowo

Lubowo(Rurka + 19 km)

98 000 zł1 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki w miejscowości Lubowo (działki w trakcie podziału): - 219/3 o powierzchni 3204 m2 (sprzedana), - 219/6 o powierzchni 3059 m2, - 219/7 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Kościuszki

Kościuszki(Rurka + 24 km)

100 000 zł1 582 m² 63,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Promocja na kilka pierwszych działek - w okazyjnej cenie! Kompleks 40 działek położonych nad jeziorem Kościuszkowskim. Dojazd od strony Kościuszek lub Olchowa. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Węgorzyce

Węgorzyce(Rurka + 20 km)

1 235 000 zł130 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Węgorzyce ziemia rolna 13ha Przedmiotem sprzedaży jest ziemia rolna 13 ha - obręb geodezyjny Węgorzyce, usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Basen Górniczy,Szczecin(Rurka + 18 km)

392 000 zł346 m² 1 132,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka komercyjno-przemysłowa zlokalizowana w jednym z kluczowych węzłów komunikacyjnych Szczecina - Basen Górniczy , ul. Kotwiczna. Nieruchomość o wysokim potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Stargard(Rurka + 25 km)

144 000 zł720 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek znajdujących się 2 min drogi do osiedla Pyrzyckiego. Dostępne działki od 640mkw do 720mkw podana cena jest ceną netoo. Należy doliczyć 23% vat.

Szczegóły ogłoszenia

19 990 000 zł70 000 m² 285,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo ofertą sprzedaży jest grunt o powierzchni ok 7ha a konkretniej już podzielony geodezyjnie na około 65 działek budowlanych plus drogi wewnętrzne, jest to gotowy projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Szczecin(Rurka + 18 km)

830 000 zł6 800 m² 122,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

na sprzedaż działka budowlana o dużej powierzchni 6800 m2 w okolicach Szczecin-Północ - kształt :nieregularny - częściowo zadrzewiona - część działki płaska , część terenu obniżona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Kobylanka

Kobylanka(Rurka + 18 km)

263 940 zł1 060 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w Kobylance: - 904/44 o powierzchni 1060 m2, na nieruchomości zamontowano ogrodzenie tymczasowe (siatka leśna) Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Rurka

Rurka,zachodniopomorskie

32 000 zł3 000 m² 10,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę, ok. 3 km od Chojny, zachodniopomorskie. Działka o pow. 3000 m2 położona na lekkim wzniesieniu w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącej zabudowy i dużych połaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rurka

Rurka,zachodniopomorskie

850 000 zł98 000 m² 8,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 9.8 ha / 98000m2/ ze stawami rybnymi o powierzchni lustra wody 84000 m2. Hodowla karpia, możliwość zabudowy siedliskowej. Media dostępne - prąd ok100 m, ujęcie wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Rurka

Rurka,zachodniopomorskie

850 000 zł100 000 m² 8,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Okazyjnie sprzedam ; stawy rybne zarybione - 10 hektarów.- 100.000.m2. Piękne położenie , pod lasem, a zarazem blisko bo zaledwie 200 metrów do wsi i drogi asfaltowej. Pozwolenie wodnoprawne.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij